| aaaalexa a întrebat:

Heey TPU! Va rog sa imi ziceti un program sa editez poze si as vrea sa decupez o poza adica sa poata decupa poze si sa o mut in alt loc ca photoshop e misto photoshop dar nu stiu de unde sa dowalondez si programul pe care mi-l oferiti poate sa fie si online si Dowloandat

PS: dar vreau sa pot sa decupez o poza si sa o mut in alt loc si daca se poate sa pun asa. haine cevalaughing FUNDA! si vot.

1 răspuns:
| DenisBoyyy a răspuns:

Intraa pe google si scrie pizap uite si link;) http://www.pizap.com/