| Mentaaaaa a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru vreau sa ii fac o supriza mamei mele si ma gandeam sa ii fac o prajitura ea este plecata si am doar 1-2 h la dispozitie ma gandeam la o prajitura cu branza de vaci sau in chec va rog sa imi dati cateva retete mai simple

Răspuns Câştigător
| Jeny1 a răspuns:

Ți-ar trebui foi de plăcintă, subțiri.Brânza o amesteci cu ouă, zahăr, zahăr vanilat și un pic de griș dacă este prea moale.Umpli foile, pui în tava unsă cu un pic de ulei, le ungi puțin și pe ele pe deasupra și le pui la cuptor.

3 răspunsuri:
| deiiiu a răspuns:

Sau un tort de ciocolatabatting eyelashes!