| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de o sceneta cu Alba ca Zapada dar sa fie ceva la inceput de genul: Imparateasa vine pe la inceput cu o oglinda in mana si zice: Oglinda, oglinjoara care te-am cumparat vara trecuta de la Avon cine e cea mai frumoasa nu stiu ce. si la final printul o saruta pe Alba ca Zapada si dupa aia vine iubita printului si spune: Cum ai putut sa ma inseli si nu stiu ce...Plz am nevoie de ea URGENT.

1 răspuns:
Apache
| Apache a răspuns:

Mda...cauta mult si bine!
...acum ce ai vrea ...sa ne filmam noi, si sa iti facem sceneta?
mda...vezi sa nu...