| PepsiGirl a întrebat:

Am nevoie de povesti de groaza! Nu conteaza dacă sunt adevărate sau nu sunt!

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Http://clubenigma.ro/7-povesti-de-groaza/
povestea de groaza e a unei fete tot asa de varsta ta care a crezut ca sufletul unui baiat conteaza si s-a vazut cu el, ce a urmat a fost un soc, saraca fata find tratata anii de zile de catre specialisti, intr-un final a cunoscut un barbat frumos dar acesta avea un caracter urat, era un vampir din secolul 11, 12, era insati dracula, care o vizita des la spital, au trait o poveste de iubire, asta pana cand crestini i-au omorat iubita iar el din razbunare a dat foc la castel, numai avea nimic saracul decat triste amintiri care i erau umbrite de fumul care ardea castelul, si uite asa povestea de groaza se termina prin el care isi ia viata din iubire si cu ea care a fost arsa ca iubea un barbat frumos, mai e si povestea celor 12 care au urmarit o fantoma in miez de noapte prin cimitr pana sau indragostit de ea

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Cauta pe Youtube povesti de groaza si o sa iti dea multe video-uri in romana si engleza (daca stii engleza e si mai bine ca sunt mai multe si mai bune).

| Aamalikaa a răspuns:

Incepe scoala. cu placere! laughing))

| Farca_Ilinca_1973 a răspuns:

Du-te pe Youtube si intra pe canalul lui Teoxxh.Acolo ea spune si citeste povesti de groaza.