| superrrdragută a întrebat:

As vrea niște povesti de groaza. Nu conteaza dacă sunt adevărate sau nu, pot fi și Legende.

Răspuns Câştigător
| NUMACHEAMAVLAD a răspuns:

Http://www.creepypasta.com/ intra aici si vei vedea tot felul de povesti de groaza. Funda?

2 răspunsuri:
| xXVranceaXx a răspuns:

Nu iti recomand sa te uiti la ceva horror, sau sa te duci la site-uri false. Eu voiam sa ma duc pe agar iu si era una la fel cu descriere falsa. A aparut imaginea cu Jeff the Killer incat m-am speriat si am cazut jos cu tot scaun. Aveam sunetul la maxim si era tipatul de horror, am inchis ochii si am incercat sa inchid site-ul. Am inchis calculator si n-am mai stat o saptamana la calculator si am stat numai in pat cu matura peste cap.

| machupi8t a răspuns:

Eu ti-as oferi o carte, oricare unde poti invata cum sa scrii corect gramatical