| P3trutz a întrebat:

Am nevoie de un program de trucat poza, adica sa le mai adaug ceva ex: o umbra... etc. Da nu de ala care te joci adaugandu-i nori si chestii de astea de copii mici. Ofer fundita la cel care imi spune cel mai bun si folosit program de trucat poze pentru windows 7.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| alecx4music a răspuns:

Cel mai bun este Adobe Photoshop CS 5 sau CS 3. CS5 are o functie in plus care se numete content aware. Sunt foarte bune amandoua. Poate ai auzit expresia ca vedetele sunt photoshopuite. De la acest program se trage, si este folosit peste tot in lume, deci este cel mai bun. Da' pentru o umbra nu cred ca iti trebuie un program mare cum este Photoshop. Poti sa editezi si cu paint shop pro 7 sau Corel Paint Shop Pro. bafta!

| babzibazatu a răspuns:

Photoshop. Forever the best.

Răspuns utilizator avertizat
| blackspe3d a răspuns:

Photoshop

| ale123 a răspuns:

Eu am photoscape si e destul de ok