| girlxx21 a întrebat:

Stiti vr-un program bun de modificat poze? Vreau sa pun intr-o poza niste aripi din program ( cum adaugati de exemplu nori sau alte chestii din program )

10 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Niste cornite nu vrei sa-ti pui din programhee hee?

| adi a răspuns:

Picasa de la Google, e free.

| Pho3nix a răspuns:

Photoshop, Photoscape, Picasa.
Dar Photoshop e cel mai bunhappy.

Succes

| MichelleC a răspuns:

Stiu la ce te referi. Asta caut si eu si sincera sa fiu nu prea gasesc. Pe picnik are ceva.:d

| Rux_5597 a răspuns:

Pai..PhotoScape e ok(e cu nori si chestii din astea)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photo Scape sau PhotopShop happy incearca-le! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu photoscape modific si eu, nu e greu deloc...incearcatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic picasa1 2 sau 3

| cris82ro a răspuns:

Da-mi mai mie pozele ca ti-le modific in PhotoShop, sau iti instalezi tu programu` si lucrezi singurica. Adobe PhotoShop asa se numeste.

| Eeeh` a răspuns:

Photoscape