| εмiLч97 a întrebat:

Buna TPU happy
Am nevoie de un raspuns urgent si sigur/corect. Cum pot sa copiez din memoria telefonului (am Samsung Galaxy Mini) o conversatie/niste mesaje si sa o pun pe memoria cardului de memorie? Astept raspunsuri. Va rog sa ma ajutati!

2 răspunsuri:
| NuConteazaNumeleee a răspuns:

Nu am idee... eventual ai putea sa faci niste capturi de imagine (print screan) straight face

| Cold a răspuns:

Pai happy fii atenta descarca Samsung kies
este programul official al celor de la Samsung
cu el faci backup la mesaje agenda etc.
sau poti intra frumos pe google play si sa cauti sms backup este o aplicatie o instalezi si de acolo sunt sigur ca te descurci tongue