| MysteryMen a întrebat:

Salut am si eu un Samsung Galaxy Mini (S5570) upgradat la android 2.3 gingerbread am si eu o problema cu el....imi merge greu cand fac un apel merge greu cand il inchid astept 10-20 secunde ca sa dispara fereastra apelului dupa ecran. Am card de 2 Gb si nici memoria telefonului nici a cardului nu sunt pline...care ar fi problema?

2 răspunsuri:
| IndescribableChild a răspuns:

Ai lag pe bios.
Du l la un centru de telefoane si pune-i sa iti formateze telefonul. Contactele poze muzica si ce mai vrei sa pastrezi le poti tine pe card

| DJMikeGMC a răspuns:

Instaleaza softul original sau du l la garantie, nu oricine e facut sa upgradeze telefoane plus ca nu orice telefon suporta alt android decat cel din fabrica