| Katakimiku a întrebat:

Am o carcasa de telefon neagra si as vrea sa o personalizez. Aveti idei? happy

4 răspunsuri:
| 369852147 a răspuns:

Depinde. Poti folosi culorile tale preferate si sa gasesti un model ca sa te caracterizeze.

| FVG a răspuns:

Dai cateva dungi albe.

| AiddaDreams a răspuns:

Deci,daca esti fata poti sa gasesti diferite abtipilde cu panda, cu initialele numelui tau sau sa iti cupmperi o carcasa de culoarea ta preferata ( depinde si de telefon ) iar daca esti baiat poti sa iti pui o carcasa faina cu alb si negru.
Sper ca te-am ajutat puppy dog eyes

| Daniel_Larisa_1994 a răspuns:

Eu mi-am lipit pietricele dinalea pentru unghii pe carcasa.