| anonim_4396 a întrebat:

Hey! As vrea sa-mi decorez carcasa de la telefon super misto! Dar nu am idei...ma ajutati va rog?

Răspuns Câştigător
| LoveSteps a răspuns:

Poti incerca sa iti cumperi cateva stickere (actipilde) si sa il decorezi cu inimioare si pe langa ecran.Sa ii pui un breloc cu initiala ta, sau cu ceva de plus.

2 răspunsuri:
| InViataReala a răspuns:

Pai ai putea sa decupezi din reviste numele tau si sa le lipesti pe spate. Daca ai sclipici se va vedea super. Poti atasa si un breloc super.
Sper ca te-am ajutat.love struck

| alexandruf37 a răspuns:

Http://www.gsmnet.ro/stickere-telefoane Incearca aici, sigur vei gasi ceva!