| Uw33Ty a întrebat:

Am o cartela de cosmote, dar i.am spus unei prietene sa ma sune aceasta mi. a spus ca atunci cand suna spune ca numarul este blocat. Am verificat daca am scris numarul gresit si ea la fel. Dar nu. i din cauza asta.Intrebarea mea este:"cum pot sa deblochez? ca sa ma poata suna prietenii?"

2 răspunsuri:
| TheAlternativeBeauty a răspuns:

Ia-ti alta cartela laughing

| sweetyangel a răspuns:

Poi la setari apeluri si cauta numere filtrate vezi numarul si dai optini dpa stergere.acu depinde si de meniul telefonului