| Frrramboise a întrebat:

Heeeeeeei TPU, am o intrebare si e urgent!
Am incercat sa imi incarc cartela cosmote, dar am introdus codul gresit de mai multe ori laughing. In fine, nu asta conteaza, acum, cand incerc sa introduc codul imi spune :
"Ca urmare a multiplelor incercri esuate de a introduce un cod corect, serviciul de reincarcare a fost blocat."
Deci, intrebarea e : cum il deblochez? Ce pot face? Sau trebuie sa schimb numarul? sad Repede va rooog straight face

1 răspuns:
| MiruuuNaa a răspuns:

Hei Mona! :*
Asta mi s-a intamplat si mie x_x. Eu am sunat la servicii clienti si mi-au reincarcat ei cartela. Poti sa o incarci si pe net la www.cosmote.ro.
Sper ca te-am ajutat!
:*