| Cătălinkic a întrebat:

happy am o întrebare:Ce faceți voi dupa scoala,va rog sa ziceți concret care dupa care, mersi... happy

3 răspunsuri:
| Digital112 a răspuns:

Dupa scl, ma duc spre casa, si cand ajung acasa fac bine, pana pe la ora 6 cand ma ia plictiseala si fac mediu si ies afara si atunci fac rau, ca sunt numai cocalari.

| Lariiiiiiii a răspuns:

Hei, pai laughing eu cand vin de la scoala ma apuc de teme si apoi merg pe afara sa ma plimb cu bicicleta sau intru pe Pc.

| StefanAlexandru1427 a răspuns:

Hmm, fac un dus, mananc, dorm apoi scriu ceva, invat, ies pe afara, pe la PC si mai apoi la TV. happy