| mihaionescu a întrebat:

ce faceti ziceti-mi si mie cu ce sa ma imbrac ca sa par mai slab sunt baiat am 14 ani mersi funda

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Culorile inchise de genul bleumarin, mov, negru subtiaza. DE asemenea e recomandabil sa te imbraci monocrom, adica pantaloni negri, camasa negra, e mai ok decat de exemplu tricou alb, blugi albastri, curea rosie.
Imprimeuri daca porti sa fie mici, de exemplu o camasa cu flori sau picatele, neaparat sa fie de dimensiuni reduse. IN ceea ce priveste dungile, cele verticale subtiaza si alungesc iar cele orizonatele trebuiesc evitate pentru ca latesc optic.
Hainele trebuie sa ti se potriveasca, sa fie marimea ta, nu mai mari, nu mai mici, sa nu te stranga, sa nu vina super fix dar nici largi.
Ideal e sa alegi materiale mai usoare, subtiri, fluide, dar totusi cu tinuta sa nu vina mulate dar nici largi, sa stea pe langa corp.
daca vrei sa fii trendy, mizeaza pe accesorii, un ceas frumos, o bratara de piele niste tenisi colorati sau cu tine, aici nu exista reguli, poti experimenta.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Te poți îmbrăca cum te simți tu mai bine, cel mai comod. Îți poți lua niște blugi albaștrii, o cămașă frumoasă, niște pantofi sau teneși și cam atât. Nu uita de parfum! O seară bună!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu haine largi, negre si cu dungi verticale-asa o sa te arate mai inalt si mai suplu

| TheAvenger a răspuns:

În negru.

| DoriKat a răspuns:

Cu haine negre

| skrtelmrs a răspuns:

Cu haine happy...haine largi