| Simmsii a întrebat:

am o intrebare. e urgent. cat de curand am nevoie de cele mai puternice bauturi alcolice.
pentru ca avem o petrecere mai speciala si e o ocazie unica happy.
imi puteti spune care sunt cele mai puternice bauturi alcolice!
Funda + vot!

Răspuns Câştigător
| RaluuRaluu a răspuns:

Tequila, Cavadoro, Captain Morgan, Ballantine's, Vodka Absolut, Martini Vermouth, Jack Daniel's. Sper ca ti-am facut o idee. kiss

4 răspunsuri:
| AleAnyo a răspuns:

Votka, Whisky, Tequila, Rom

| Stefana_2710 a răspuns:

Jack Daniel's, J&b

| niicoopiitiic a răspuns:

Vodka, whisky

o sa ai nevoie de muulta bere si vin... Orice va fi bine primitrolling on the floor

Distractie placuta :*

| MoroClau a răspuns:

Vodka + suc de mere:d sau daca ai bani- whisky