| Lilly095 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare...Se poate face xerox A5( am fost la mai multe librarii dar singurele dimensiuni sunt A3 si A4)? si daca se poate unde (in Tg.Mures)? si cam cat costa o foaie fata-verso?

Răspuns Câştigător
| yanis a răspuns:

A5=1/2 A4, se pot face copii de la A6-A0 depinde de copiator. de regula performanta gasesti la centrele de copiere specializate unde au si plotere si tot ce-ti doresti, nu la librarii unde au un copiator mic pentru urgentele ''satului''