| simoSTAR a întrebat:

Cine stie cat costa sa tragi la xerox o foaie? big grin

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Mai, mai... mai rar asa intrebare! Pai, cam de la 10 bani in sus, depinde unde faci!

16 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Aici e un loc unde e 10bani pagina A4, iar daca tragi mai mult de 30 bucati, pretul devine 8 bani per pagina.
A3-ul e 20 de bani.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Între 10 bani şi 50 de bani.
Totul depinde de zona unde este amplasat acel aparat de copiat (şcoală, facultate, etc.).
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca nu costa mai mult de un leu, depinde daca o vrei color s-ar putea sa te coste ceva mai mult. Dar foarte... haioasa intrebarea ta. Oricum succes cand vei trage la xerox. Pupici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 ban

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am facut cu 0, 09 bani in facultate la Titu Maiorescu (la Timpuri Noi), la parter, in librarie. Sunt studenta acolo si stiam si eu ca in scoli sau langa scoli e foarte scump, dar aici chiar e ok, nu se profita de faptul ca e in scoala. Au si indosarieri si fac si lucrari de liceu. Si-a facut sora-mea si a fost foarte multumita.

Alte răspunsuri
| cosmon a răspuns:

10 bani sau 20 de bani depinde unde faci.

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

10-15 bani depinde unde tragi.

| TeoIonela a răspuns:

Intre 10-15 bani..nu te duce la xeroxul din scoala ca aia profita de tine si-ti ia mai multi banisad

| Criss1105 a răspuns:

In jur de 20 bani...

| uzzi92 a răspuns:

Unde fac eu e fata-verso cu 15 bani...

| gerasaslan a răspuns:

Alb negru 15 bani, color vreo 55 bani :d

| lauracostina a răspuns:

20 bani

Alte răspunsuri