| xKaяikatuяix a întrebat:

`Buna TPU happy! Am o intrebaree straight face.
Ce faceti voi de obicei in timpul liber sau in week-end big grin? Eu de obicei, sambata merg la chitara, luni si miercuri la orele de graficaa love struck! Raspunsurii plss ca sa va cunosc si eu mai binee happy.

Răspuns Câştigător
| IrinaIvashkov a răspuns:

Heey`

Pai, cred ca mi-am gasit pe cineva cu care am lucruri in comun love struck, iubesc graficaa love struck, merg in fiecare sambata, eu locuiesc in Bacau, pai alte activiati sunt legate de scoala, Luni merg la cursuri la engleza, joi pregatiri la mate si cam astea timp liber nu prea am decat Vineri si Duminica-(putin happy ) na ocupata mai ales ca am tezele acuss` happy si teme, multe teme deci vreau totusi sa vorbim odata despre grafica, ma pasioneaza acest lucru piot face 1000 de reviste din cate schite am eu big grin ador acest lucru ma pricep destul de bine dar imi pare rau k timpul meu e limitat pentru acest lucru si nu prea am timp sa-l fac

5 răspunsuri:
| alex4as a răspuns:

Eu in timpul liber stau pe facebook

| georiana a răspuns:

In timpul liber adica inainte si dupa scoala, imi fac temele ma intalnesc cu iubitul meu, merg cu colegele la o cafea etc.in weekend ies in oras cu iubi si cu alti prieteni la un suc,un club o discoteca(sau cand suntem invitati la majorate, nunti, etcbig grin) in vacanta merg impreuna cu iubi la Bucuresti la tatal meu, la mare, la munte sau la el la tarabig grinbig grin sper sa iti fie de folos:*

| ana1612 a răspuns:

In timpul liber merg in parc cu prietenii in parc, imi petrc timp pe TPU, stau cu familia etc.

| xKaяikatuяix explică (pentru IrinaIvashkov):

Buna happy! Superr ca iti place graficaa big grin. Eu sunt din Arad, si sunt in primul an la cursurile de grafica la Palatul Copiilor din Arad love struck! Ma bucur ca adorii si tuu graficaa love struckxx!

| IrinaIvashkov a răspuns (pentru xKaяikatuяix):

Eu locuiesc in bacau si tot la palatul copiilor merg big grin :*