| vladutik a întrebat:

Buna TPU am o mare urgenta pe luni trebuie sa duc un material la scoala un power point si nu stiu de unde sa-l descarc ma ajutati va rog

3 răspunsuri:
| XpLoD_6585 a răspuns:

Un material despre ce anume? Da-mi add pe mess xplod_alex si o sa te ajut sa-ti faci proiectul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa iti instalezi office-ul. il poti lua de pe net doar ca e numai viewer-ul (nuh poti lucra in el, ci doar sa vezi cum ar arata niste prezentari) app cel mai super site cu creatzii! ft tare! http://cenacluljj.wordpress.com/poezii/