| Ooterog a întrebat:

Pentru scoala la info trebuie sa fac un proiect pe power point si profa mea de info mi-a dat un cd cu power point sa-l instalez la mine in pc. Problema e ca nu stiu cum se instaleaza, unde sa dau click unde sa intru. Ajutati-ma va rog, trebuie sa fac acel proiect iar eu n-am power point-ul sad

3 răspunsuri:
| dracu14 a răspuns:

Dai next,i agree, next, finish, nu e greu, trebuie doar sa stii putina engleza la fiecare pas iti apar instructiunile deasupra daca nu sti engleza ar trebui sa te duci la profesoara si sa o rogi sa te invete ea...

Răspuns utilizator avertizat
| dominyksk a răspuns:

Salut daca ai windows 7 intri in cd si acolo pui sati arate pe lista, si in drept cu fiecare fisieier o sa-ti apara ce fel de fisier este, cauti fisier care in dreapta lui sa scrie application daca nu te descurci da-mi pm