| TheTruthBeneathTheRose a întrebat:

Buna TPU! Am o mica problema! De la o vreme cand dau pe youtube sa ascult muzica si accesez melodia dorita imi scrie ca trebuie sa descarc adobe reader... Ok cred ca l-am descarcat de 10 ori si tot nu merge! Cesa fac?

Răspuns Câştigător
| zdrangoi a răspuns:

Depinde si ce windows ai.
daca ai unul prea vechi (ex:windows '95) asa face deoarece youtube si-a actualizat clipurile pentru windosws-uri mai noi.
daca ai altil ar trebui sa mearga.
incearca sa dezinstalezi "adode" din :
start->control panel-.add or remove programs->selectezi "Adobe reader"->apesi remove si gata.
inchizi calculatorul, il redeschizi si prima operatiune pe care o faci e sa-l instalezi din nou.
uite da aici :
http://www.meme.ro/download/Internet/Adobe-Flash-Player-9,12.meme
trebuie sa mearga.
bafta!

4 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Adobe Flash Player trebuie, nu reader/

| niNNu a răspuns:

Si instaleazal cu bowserul inchis.

| gabynio a răspuns:

Descarcal si istalezal dar fi atenta ca dupa ce ii dai istal trebuie sa iesi di broser!

| vlad20 a răspuns:

Eu iti propun sa descarci Adobe flash player 10. Asa am patit si eu cand mi-am instalat windowsu. Sper sa-ti fiu de folos.

Întrebări recente