| PuFiLiCi98 a întrebat:

Am o minge pe care scrie arsenal, insigne arsenal, cumparata de pe un stadion, cand am fost la meciul Arsenal - Ac Milan si e nike. Numai ca nu scrie pe ea, am dat vreo 2 mil pe ea. E din piele. Stiu sigur ca e nike, nu conteaza cum si de unde. Daca ma puteti sfatuii cu ce pot scrie Nike ..sau orice altceva pe ea? Si cu ce.

1 răspuns:
| Supps a răspuns:

Ha ha ha, kiddie, obsedat de branding sa se dea mare cu ceva.

On:Sfatul meu e sa lasi musamaua in pace ca se deterioreaza de la marker sau vopsele (joke). laughing

Întrebări recente