| Cristian2003 a întrebat:

De unde stiu daca o minge este nike si originala?
Aceasta minge este nike si originala?
http://www.decathlon.ro/......alben.html

2 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Nu e Nike, e Strike! happy
Citeste atent denumirea: "minge fotbal strike cupa frantei roz/galben nike" Ca scrie acolo nike nu inseamna ca si e, ci ca are doar logo-ul nike pe ea.
Se vede si dupa design, care e foarte aiurea, ca e o minge de duzina.
Si, nu le am eu cu echipamentul de fotbal, cred ca se vede si la pret, probabil ca o minge Nike adevarata e cateva milioane.

| cristi202 a răspuns:

Nu e originala Nike. Pe ebay una originala e la 70-80 de dolari, si probabil si folosita. Deci daca vrei sa iei una originala, trebuie sa scoti minim 3 milioane.