| vanhelsing689 a întrebat:

Buna TPU.Am o problema cu Dc universal online...Lam downloadat de curand si imi tot da eroere cand vreau sa intru..imi apare sa dau retty si tot eroare da.Plzz ajutatima, Funda.

2 răspunsuri:
| Addie67 a răspuns:

Cauta pe google ...scze de rasp dar vreau sa am un punctaj.big grin

| Karyna_Kary_1999 a răspuns:

Buna,si eu ma joc dar mie nu imi da eroare poate pentru ca ai gb ram putini sau placa video mica, procesor mic, daca le ai destul de mari incearca sa il dezinstalezi si in instalezi iar!

Întrebări recente