| CraziNess a întrebat:

happy Am o problema cu google de fapt nu eu dar cineva si e asa : cand vrea sa deschida internet explore nu ii mai apare menu bar si cred ca la sters sau ceva de genu stie cineva cum sa il fac inapoi ca, nu mai are nimic acolo sad ( nimic din menu bar stiti unde sunt file, edit etc.) VA ROG daca cineva stie sa imi spuna cum rezolva asta si sa ii apara toate la loc primeste funda Multumesc!:*

Răspuns Câştigător
| TwixulDrept a răspuns:

Poi se duce sus acolo unde era un pic mai incolo de favorites si da click dreapta si da click pe menu bar pentru ca toate au bifa numa menu bar nu ...si gata!

2 răspunsuri:
| Bii26 a răspuns:

Bună
Eu folosesc Google Chrome. N-am avut niciodată probleme cu el.
Ţi-l recomand.
Pa, pa
By Piţifiţă.

| EduardTPU a răspuns:

Nu are legatura cu google-ul laughinge de la browser, si nu are cum sa se fi sters ci doar dezactivat...activarea/dezactivarea se face brin bifarea "command bar" din cate stiam.eu nu folosesc IE.