| bkmad a întrebat:

Am windows 7 si as vrea atunci cand apas pe un link sa numai apara in google explore ci in chrome si cine stie cum pot face rezolutia mai mare in google chrome? Dau funda! Please?! >big grin

2 răspunsuri:
| TAZ_2382 a răspuns:

Deci, dai pe cheia aceea din colt dreapta sus, options->basic->si la meniul Homepage bifezi "Open this page" apoi in spatiul pe care tocmai sa deblocat scrii www.google.ro si gata l-ai setat iar rezolutia mai mare la chrome incearca aceasta optiune, tine apasat CTRL (control) si misca din scroll sus si jos.

| stick a răspuns:

Seteaza google chrome ca pagina de start, se face de sus din tols iar rezolutia mai mare/mica tot de sus->file->page setup. succes!