| CarmichaeL a întrebat:

Am o problema cu windowsul. Am Windows 7 Enterprise, si mi-a expirat licenta. iar acum, din 30 in 30 minute, pcul se stinge automat! Oare sa instalez Home Premium? sau stiti cum sa scap de auto shutdown? Plss

1 răspuns:
| mishaa25 a răspuns:

Pai e simplu scoti windows geniune din el si gata ai licenta la windowshappy si nu te mai deranjeaza ( nu stiu sigur daca merge sa scoti odata ce a expirat deja dar ar trebui sa mearga) incearca cu RemoveWAT