| DanyXhell a întrebat:

Buna TPU.Am o problema enervanta de mult timp la PC. Unele programe, jocuri imi merg prima data iar apoi daca intru iar in acestea imi da eroarea aceasta: Microsoft Visual C++ Redistributable R6002 Error
C:\Jocuri\[EX] Metin2.us.exe
Floating Point support not loaded.
Am incercat aproape toate programele de curatare registry si erori.
Va rog ajutati-ma si pe mine, cei care se stiu foarte bine la Pc, ma lupt de mult cu problema asta si nu gasesc rezolvare.

P. S : Nu merge nici un Anti-Virus sa instalez.Intru' in setup se incarca 2 secunde si imi iese de tot din kit.

V-as fii foarte recunoscator daca m-ati ajuta si pe mine sa rezolv problema asta. Fundita.

P. S : Cand vreau sa instalez Windowsul nu imi apare chestia cu CD/DVD Boot.Normal imi aparea dadeam enter si imi aparea instalarea windowsu-lui, acum nu stiu de ce nu mai apare.

Raman dator.
Multumesc Anticipat.

3 răspunsuri:
| emilpor a răspuns:

Ai incercat sa te uiti dupa raspunsuri pe forumul acelui joc? ma gandesc ca nu esti nici primul nici ultimul care sa fii dat de eroare si cu siguranta altii i-au dat de capathappy succes

| tudo393 a răspuns:

Si mie mi se tot intampla chestia asta numai ca din senin fara sa fac nimic. Si eu am cautat o gramada si nu am gasit vreun program care sa rezolve faza cu registry, dar ce vreau eu sa te intreb ai vreun antivirus instalat? iti merge? da ca da ti-a expirat? pentru ca daca ai alt antivirus instalat nu te lasa sa instalezi altu ca la fel imi facea si miebig grinin rest nu prea stiu cu ce sa te ajut dar daca gasesc vreo rezolvare am sa postez aicibig grin bafta

| raluca_9178 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asa.
de doi ani incerc.
stiu cum e.
cauta acelasi joc numai sa adaugi un 2 sau un 3.la mine asa a mers