| SoricicaTa a întrebat:

Am o problema, sunt inscrisa pe saitul odnoklassniki.ru si cineva mi. a facut un profil cu pozele mele.Azi i-am scris sa stearga pozele dar nu a vrut, i-am spus ca o sa blochez profilul si n-o sa mai poata intra, dar mi-a spus ca daca voi bloca imi va face altul dar va scrie si prostii.Straniu e ca scrie niste statusuri ca fetele dar vb ca un baiet.Am o impresie ca nu cunosc acea persoana care mi-a facut profilul.Acum ii scriu si nu vrea sa-mi raspunda. Ce sa fac?

1 răspuns:
| Bteen a răspuns:

Il raportezi la conducere siteului ce sa faci? Daca mai continua asa, asta se plateste prin lege. E ceva ilegal sa-ti asumi identitatea altcuiva, chiar si pe internet.