| Deeiiow a întrebat:

Am Samsung Corby cam de un an, iar astazi am vrut sa setez o melodie ca ton de apel, dar imi aparea memorie plina. M-am gandit ca ar putea fi melodia prea mare asa ca am incercat sa setez si alte melodii si tot asa imi aparea! :-s Si nu stiu ce trebuie sa fac, ca am card de memorie. Va rog heeelpp! Fundaaa! :* happy love struck

Răspuns Câştigător
| Babylonul a răspuns:

Da melodia care vrei sa o setezi ca ton de apel e pe telefon nu pe card incearca sa mai stergi din telefon(din memoria telefonului) sau sa il formatezi prin (reintoarcere la setarile din fabrica te astept bafta laughing