| pinky_2278 a întrebat:

Buna TPU...am si eu nevoie de cateva rime cu cuvantul purcel sau porc.Am un prieten care e gras si cu care sunt certata si am nevoie s ai spun o rima.Eu am gasit una dar m am plictisit de ea.va rog ajutati-ma. funda la cea mai buna

8 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Renunta la o astfel de razbunare specifica persoanelor inferioare.Nu se fac glume pe seama defectelor fizice.

| PetreConstanta a răspuns:

Nu este frumos sa jignesti - pune-te tu in locul lui- nu uita roata este rotunda

| isis5001 a răspuns:

Eu iti pot spune ce i-am spus eu unei prietene mai plinute.
Arati ca Moby Dick cand danseaza din buric.

| abcdefgh a răspuns:

Uite cateva:ciolănel,cânticel, nivel,zaharel, paienjenel, stanjenel...:d sper ca iti plac

| AlexMilotin a răspuns:

Este un site de rime pentru orice cuvant. Incearca www.rimeaza.org

| djmaxtor007 a răspuns:

Ok iti voi spune eu una facuta de mine tongue esti un porc gras tot timpul tu trebuie sa faci un naz du-te dracu de aici ca ma bagi la cacalici

| ZvT a răspuns:

Un purcel m-a suparat foc, Eu cu el nu mai vorbesc deloc, Cand purcelu-si cere scuze, Eu ii dau un pup pe buze.

| Lion_Simba_2000 a răspuns:

Am si eu de rima
asta casa sau case
si de cuvantul freme