| Mynni3 a întrebat:

Buna TPU am si eu o camera digitala samsung si am mici probleme cu ea nu ii merge blitul si nu stiu ce sa fie oare sa ma ingrijorez ca nu ar mai putea merge. plizzz raspuns! FUNDA

2 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Daca bateria nu este incarcata la parametrii normali, blitzul nu merge, chiar daca iti permite sa faci poze.incarca bateria cum trebuie si nu o sa mai fie probleme.

| pisymik a răspuns:

Nu te ingrijora verifica daca este pornita aplicatia de blitz si daca nu este porneste-o daca este inseamna ca tu ai apasat pe ceva dar nu te ingrijora mai fa niste teste(niste poze de test)si isi va reveni stiu din proprie experienta! FUNDA!