| Mynni3 a întrebat:

Buna TPU am si eu o camera digitala samsung si am mici probleme cu ea nu ii merge blitul si nu stiu ce sa fie oare sa ma ingrijorez ca nu ar mai putea merge, asa este din magazin sau poate sa aiba beculetul ars. plizzz raspuns! FUNDA

2 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Intai verifica sa nu fie oprit din setari. Daca are blitz si nu functioneaza, atunci e defect. Du-te cu ea in garantie daca ai. Vezi ca la unele fotocamera digitale blitzul nu functioneaza atunci cand filmezi. Succes.

| grgdlk a răspuns:

Ai incercat sa umbli la setari? sa i activezi b\Blitul?