| RaLuCa_7165 a întrebat:

Am si eu o intrebare legate de jocul Lady Popular! Pot transfera banii dintr-un cont in altul? Si daca da cum? fundita:*

Răspuns Câştigător
| byutssa a răspuns:

Iti zic eu o smecherie pe care o folosesc si eu...deci bani ii poti transfera intr-un singur mod
pasul1: intri pe contul tau
pasul2: rogi o prietena sa intre pe contul de pe care vrei sa transferi banii
pasul3: trimiti provocari(selectezi luptele domnisoarelor si miza dorita) de pe un cont pe altul si te asiguri mai intai ca contul pe care vrei sa transferi bani va castiga provocarea asfel va castica si banii pusi in joc. sper ca te-am ajutat Funditssaa?

2 răspunsuri:
| xLouana a răspuns:

Nu nu potiwinking

| marinela1998 a răspuns:

Da dar cand esti nivel mai mare