| Sindy02Marty a întrebat:

Am si eu o intrebare! Ma puteti ajuta si pe mine? Astazi i-am promis mamei ca ma duc la dentist, dar eu am de invatat la biologie pentru ma asculta.Si am o plomba pusa la un dinte sprat.Ce sa fac, sa ma duc sau sa stau sa invat si sa o mint pe mami sa m-am dus?

Voturi+Funda!

Răspuns Câştigător
| Cris06 a răspuns:

Daca ai programare te duci daca nu mergi in alta zi si ii spui mamei adevarul nota e mai importanta iar la dentist mergi maine

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Consider că urgenţa este nota la biologie! Ia o notă bună şi mama nu se va supăra.Sigur. la dentist săptămâna viitoare.Baftă la biologie!

| oty2001 a răspuns:

Poti invata in pauza sau invata repede pe ascunns daca mama ta nu-i acasa.

| Sindy02Marty explică:

Multumesc foarte mult pentru raspuns! Chiar m-a ajutat

| byby965 a răspuns:

Pai trebuie sa te duci la dentist ca nu poti sta cu dintele asa... in timpul liber incearca sa mai inveti sau sa iti mai aduci aminte de ceva din biologie... asa e viata de adolescent foarte complicatawinking