| Oanaa82 a întrebat:

Ma puteti ajuta?Pot sa sterg o intrebare pusa de mine?Daca da,cum?Funda bineinteles:*

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Intri la "Intrebarile mele" (In stanga, in chenarul portocaliu sub "Mesaje. Felicitari...") si dai pe "Sterge" Cred (nu mai stiu sigur) ca primesti un mail pentru a confirma ca vrei sa stergi intrebarea!
Succes!

2 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

În stânga unde scrie "Logat ca Oanaa82 " ai o listă de opțiuni. Tu intri la secțiunea "Întrebările mele",
și, sub întrebarea care dorești să fie ștearsă o să fie un buton "Șterge". E, tu apeși pe el. După ce ai apăsat o să-ți zică să scrii un motiv. Nu mai scrie nici un motiv; e o țară liberă, dai direct click pe "Șterge". După ce ai apăsat pe "Șterge", intri în adresa de e-mail cu care te-ai înregistrat în cadrul comunității, și intri în "SPAM". Acolo o să-ți apară " Confirmă ștergere întrebare TPU! ". Apeși acolo și după aceea dai click pe link-ul de ștergere.

| Dark13 a răspuns:

Intri la intrebarile mele dai in stanga si dai pe sterge acolo cu rosu sub intrebare si trebuie sa primesti un emai lpentru a confirma sa stergi intrebarea Bafta