| 7Roby7 a întrebat:

Am si eu o intrebare...Pentru cei care au pe intrat pe http://www.desenatori.ro/
Am incercat sa fac si eu unele desene si cateva mi-au reusit destul de bine,dar am observat ca unii fac niste desene foarte reale,atat de reale incat e aproape imposibil sa fi fost facute cu mouseul...
Astea chiar sunt facute cu mouseul sau is facute cu un program? Caci,sincer,alea eu nu le pot face decat in realitate, cu pensula sau cu creionul...
Multumesc anticipat!
P.M. Scuze pentru categorie dar nu am gasit alta...

1 răspuns:
| Vladut2000L a răspuns:

Sunt facute pe telefon cu o aplicatie.