| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare:
Chiar e real strategia neobux si platiile chiar sint reale sau numai o reclama buna?
Si care ar fi riscurile(ca datele personale, etc)?
Astpt un raspuns sincer.

Va multumesc anticipat!
(scuze de categorie dar e mult mai vizitata)
Stima!

2 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Am cochetat si eu o perioada cu aceste posibilitati de castig pe net, dar am ajuns la concluzia ca nu se merita.Neobux face plati (sunt atatea dovezi in acest sens) dar cu siguranta nu le face pe toate pentru ca am vazut pe forumuri persoane care se plang de asta.Azi poti primi banii, si urmatoarele 2-3 solicitari pot fi date uitarii de adminii site-ului, deci cu alte cuvinte poti munci dar nu esti sigur ca vei fi platit. Daca ne gandim la riscuri, acestea pot fi, pentru ca iti bagi un numar de card pe net, un cont bancar cand iti faci paypal sau alertpay si cei care se ocupa de spart conturi il pot gasi si pe al tau.Dar din moment ce nu ai bani multi pe el, sansele sa iti sparga contul sunt destul de mici.Una peste alta nu se merita, am testat personal. Sper sa iti fi fost de folos raspunsul meu. Bafta!