| xPuffy a întrebat:

Am si eu o mica intrebare.Cum pot sterge un album dupa pagina mea de facebook? Fundita! Scuzati daca am gresit categoria.

Răspuns Câştigător
| Sweety25 a răspuns:

1.Intri pe pagina ta de facebook
2.Dai la albume
3.Stergi toate pozele din albumul respectiv
4.Si vezi sus ca scrie numele albumului sub el mai scrie ceva si la sfarsit scrie Editează albumul.
5.Si dai click acolo.
6.Vezi ca iar scrie numele albumului sub el scrie ceva si la sfarsit este un tomberon.
7.Dai click pe el
8.Dai pe sterge albumul
9.Albumul e sters!
10. Fundita?

4 răspunsuri:
| iamSeBy a răspuns:

Intri pe album, dai la Editeaza albumul si indreapta unde scrie Unde au fost facute, e si un cos de gunoi, dai click pe ala si confirmi si gata.

| xPuffy explică:

Albumul este deja gol.Cum il pot sterge gol?

| xPuffy explică:

Raspundeti urgent va rog!

| Rinni a răspuns:

Trebuie sa stergi pozele din album dupa o sa iti apara daca vrei sa stergi albumu happy