| Biiiiiia a întrebat:

Buna;*! Am si eu o intrebare.Cum pot sterge un album de pe Facebook? Funda la primul raspuns.[bineinteles daca este si folositorwinking]

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click pe fotografii, apoi pe album(iti apar toate pozele) ai sus edit album, dai click si iti apare o fereastra, jos scrie edit photos si delete album.
Succes!
:*:*

2 răspunsuri:
| Alice a răspuns:

Eu stiam ca mai intai trebuie sa stergi toate pozele si dupa o sa te intrebe la album daca vrei sa-l stergi big grin
eu asa imi aduc aminte dar incearca si sper sa mearga

| Teddyna a răspuns:

Poi cred ca ai putea sa stergi toate pozele din el.thinking Nu am incercat asta niciodata...happy