| andra99kitty a întrebat:

am si eu o pagina foooooarte mica pe facebook! imi puteti spune va rog cum sa o cresc cat mia repede. funda! merci!

3 răspunsuri:
| KristalPop a răspuns:

Pune link-ul la status pe Messenger.

| CookieVonR a răspuns:

Pai in primul rand ii poti ruga pe prietenii tai sa le spuna si altora despre pagina ta. Apoi poti continua prin a face publicitate altor pagini mai mari si in schimb poti cere sa ti se faca si tie publicitate. In schimb ai grija. nu vei gasi foarte multe pagini care sa iti faca publicitate pentru inceput, majoritatea fac publicitate doar paginilor mari.

| Musicツ a răspuns:

Iti poti ruga prietenii sa te ajute cu un like...dar poti lasa si numele pagini aici, cu siguranta vrei primi niste like-uriwinking