| andulovecrazy a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o rugaminte.Imi puteti spune cum ajung la Grota miresei din Slanic? Eu ma duc cu trenul pana la Slanic si cand ajuns acolo pe unde o iau ca sa ajung la Grota Miresei? Va rog ajutati-ma dau fundita :*:*

1 răspuns:
| kafy10 a răspuns:

Am fost in slanic acum 2 luni si din cate am auzit nu mai este...dar trenu nu mai merge..iei autobuzu si cand ajungi intrebi unde e fabrica de paine, 2 la 5 minute, dupa mergi drept inainte cam 10 15 min si ajungi.dar eu stiu sigur ca nu mai e. poti sa intrebi si acolo pe oameni sati confirme.happy