| Ilinca_Ionela_1991 a întrebat:

am si eu un aparat Nikon s3000 doar ca nu prea sunt multumita de pozele pe care le face. rareori face poze bune. ar trebui sa umblu la setari ca sa iasa mai clara si mai frumoasa poza?
funda cel mai explicit raspuns:**

1 răspuns:
| Izabella_Anita_1993 a răspuns:

In unele conditii pozele ies mult mai bine daca schimbi setarile. Am si eu un Nikon si am observat ca pozele ies frumos daca umbli la setari. Nikonul are o varietate de setari cu care te poti juca, de la conditiile de lumina, contrast, lumiozitate pana la scene. Succes la facut fotografii frumoase:-)!