| bogdan324 a întrebat:

Am un frate care vrea un avion exact ca acesta din videoclip http://www.youtube.com/watch?v=JmRkxZT4XhY&feature=relat ed cum as putea face unul? sau de unde pot lua unul?

1 răspuns:
| doKKz a răspuns:

De luat nu cred ca poti. Oamenii aceia l-au inventat deci varianta cu achizitionatul este exclusa...
Incearca sa faci unu. Nu va iesi la fel dar poti incerca:
La magazine poti gasi carne de pui rotita pe niste bete. Poti cumpara din astea pentru bete. Betele le asamblezi cum crezi tu pana obti ceva de genul acela. Sper sa te descurci. Eu iti doresc succes!

Funda?