| AndreeaG a întrebat:

Am vazut la cineva o poza editata astfel:persoana respectiva era color iar fundalul era alb-negru.Cu ce program pot face si eu asa ceva? happy. Multumesccc :*.

5 răspunsuri:
| MyKandreea98 a răspuns:

Nu stiu nici eu.ca vreau si eu.scz ca nu te-am ajutathappy

| ralucsi a răspuns:

Photoscape, sau photoshop. Daca vrei sa te ajut, trimite mesaj. Fundita? kiss*

| Schnitzel a răspuns:

Cu photoscape: intri la FILTER, apoi la REGION (OUT OF FOCUS) si apoi selectezi de acolo efectul dorit, poti sa modifici nivelul efectului, sa maresti/micsorezi aria de lucru, sa decizi la FEATHER cat de brusca sa fie diferenta dintre partea editata si cea originala. E usor si iese foarte bine.

| myssu a răspuns:

Pizap,picnik,photoinstrument

| Angust a răspuns:

Photo scape