| CookieMonsterRawr a întrebat:

Buna^^. Am vazut pe facebook la o fata, ca avea o poza, nusitu cum editata ca si cumar fi fost desenata. Cu ce program se poate face asa puppy dog eyes. Dau funda :X

2 răspunsuri:
| Doloresidk a răspuns:

Poate nu este neaparat un program. Telefonul meu are obtiunea aceasta atunci cand vreau sa modific o poza.

| VogueAdicction a răspuns:

Intri pe http://www.picnik.com/ si acolo poti sa iti bagi ce efect vrei tu, la orice poza!
Programul e super bun, si eu l-am folosit odata. Daca iti este de ajutor, da-mi funditssssa te rog :)