| Pitiicaa a întrebat:

Am vrut sa am alta culoare de Facebook, si,, mi-am luat-o" de pe Google Chrome Store. Si acum vreau sa scap si de culoare, si sa nu-mi mai apara Google Chrome Store pe banda aia de sus cu Google si Facebook(pentru cei care au).
FUNDAA!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

1.Sterge aplicatia din profilul tau de facebook de la -> Aplicatii

2. Dezinstaleaza extensia din browser.Acceseaza pagina principala din Google Chrome ->click pe ''cheita'' (dreapta sus) -> Instrumente ->Extensii -> aici cauta extensia care iti schimba culoarea la profil ->debifeaza casuta din dreptul ei si click pe ->Eliminati -> Dezinstalati. Acum apasa Ctrl+Shift+Delete (toate 3 in acelasi timp)->bifeaza toate casutele din fereastra si apoi sterge toate datele de navigare. Da un restart la browser si apoi intra pe facebook.
Succes!