| Andrada003 a întrebat:

Am vazut ca la o prietena ii apar cateva casetute cand deschide google chrome: Google Chrome, YouTube, Facebook...etc...Mie de ce nu-mi apar? Vreau sa-mi apara, ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand iti trebuie google chrome...

deschizi un tab nou( fereastra noua)

http://support.google.com/chrome/bin/answer.py?hl=ro&answer=95451

te uiti la punctul 5 si la ultima imagine sa iti dai seama mai usor...

dar ca sa te ajut putin dupa ce deschizi un tab nou vezi jos unde scrie "cele mai vizitate " dai click... apoi tastezi adresa la site-ul unde vrei sa navighezi si o sa iti apara de fiecare data cand deschizi un tab nou poza cu cele mai vizitate site-uri, ele se ordoneaza in functie de cat de mult ai vizitat fiecare pagina...

succes

| Andrada003 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc foarte, foarte mult! Primesti de la mine funda! big grin

| BigCode a răspuns (pentru Andrada003):

Mersi big grin ma bucur ca am putut sa-ti fiiu de folos.

| Andrada003 explică (pentru BigCode):

Scuze, vroiam sa-i zic lui Laure...Dar si tu m-ai ajutat cat de cat...Chiar nu sti-am unde erau setarile :d

5 răspunsuri:
| BigCode a răspuns:

Deschizi google chrome si in dreapta sus langa adress bar ai o iconita cu o cheie. dai click din meniu alegi setari si chiar de pe prima pagina din sectiunea la pornire dai click pe optiunea Deschideti pagina Fila noua. Funda daca a mers big grin

| Andrada003 explică (pentru BigCode):

Nu trebuie sa deschid o fila noua :d.Nu stiu cum sa fac sa-mi apara ce am zis mai sus happy