| •.•°..::paffy::..•.•° a întrebat:

Are ceva daca beau Nestea si tin post? big grin

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu ...nu are legatura!
pana la urma e ceai...

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Nu are nimic cu postul, ci doar cu sanatatea...contine cofeina si aditivi alimentari. Asa ca,fa-ti un ceai din plante naturale (zmeura,coacaze negre,tei,macese,afine, mure, etc). Dureaza doar 5 minute si este benefic, cu un pic de miere si lamaie. Sa-mi spui cum a fost.

| larya234 a răspuns:

Nestea nu este chiar cea mai buna alegere dar nu are nimic de aface cu postul.e un ceai.am auzit ca ar contine cofeina, dar in fine.-fundita?

| biuuu a răspuns:

Nu.nu are absolut nimic.Ca doar e ceai si el nu este de dulce.De dulce sunt urmatoarele:carnea,ouale, laptele, barnzeturile...si tot ce este facut din acestea de ex. Ciocolata are lapte, deci este de dulce

intelegi?

sper ca te-am ajutat macar putin

ceau, ceau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| claudiu_7286 a răspuns:

Nu

| MyDestiny a răspuns:

Nu are nimic! Nestea nu contine lapte! Stai fara griji.